נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

מרכזיית NS1000

מרכזיית NS1000מרכזיית NS1000
מרכזיית NS1000
מרכזיית NS1000מרכזיית NS1000

מרכזיית NS1000

מרכזיית NS1000 פועלת כשרת תקשורת מבוסס רשת מחשוב IP. השרת מספק יכולות תקשורת לארגונים גדולים וקטנים יחד, באם הם ממוקדים במקום אחד או פזורים באתרים במקומות שונים.

השרת פועל כשרת עצמאי המספק את כל שירותי התקשורת הטלפונית. השרת פועל גם כמערכת גדולה של מספר שרתים הפועלים בצורה אחידה למערכת אחת גדולה גם אם היא פזורה למספר רב של אתרים הממוקמים באזורים שונים.

חברת טל רז מספקת את המערכת משלבת תקשורת IP ומותקנת על גבי רשתות המחשוב המקומיות בארגון או רשת בעלת תשתית רחבת פס וכן מקושרת לערכות במחשוב בארגון. השרת מגיע עם אפשרויות בסיסיות, כאשר ניתן להרחיב ולהוסיף עוד אפשרויות על ידי הוספת כרטיסים ורישיונות לפתיחת אפשרויות בהתאם לדרישות.

שימור השקעת לקוח:

מרכזיית NS-1000 עוצבה כמערכת מודולארית המאפשרת להתאים פתרון תקשורת בהתאם לצרכי הארגון מבחינת קיבולת, טכנולוגיה ויישומים עסקיים. המרכזיות תומכות ביישומי תקשורת מבוססי IP המספקים החזר השקעה מהיר ושקט נפשי לאורך זמן.

המרכזיות עוצבו ותוכננו הן מבחינת הנדסת אנוש והן מבחינה טכנולוגית לתמיכה באפליקציות הקיימות כיום ועם ראייה עתידית לדור הבא, תוך שמירה על תאימות לאחור המאפשרת ללקוח לשמר את השקעתו ולהמשיך ולהשתמש בתשתיות וציוד קיים.

מרכזיית NS-1000 - תכונות עיקריות:

 • שרת אחד המרכז לתוכו את כל יישומי התקשורת
 • מערת איחוד הודעות מובנית
 • ממשק ניהול WEB
 • מתממשק עם OUTLOOK
 • התאמה פשוטה לצרכי הארגון אך גמיש ובעל יכולת התרחבות לפי הצרכים
 • ריכוז תקשורת פנימית לעד כ-1000 משתמשים וללא תלות במיקומם הפיזי
 • מגוון יישומים מתקדמים
 • מגוון יחידות קצה מתקדמות
 • צריכת אנרגיה נמוכה
 • קל לתחזוק

מגוון יישומים מתקדמים:

 • רשת תקשורת אחידה (One Look Network)

השרת פועל באופן עצמאי או כרשת בודדת בארגון, או כרשת של מספר שרתים (ניתן לחבר עד כ16 שרתים) המפוזרים גיאוגרפית במספר מקומות שונים. בתצורת עבודה זו הוא שרת אחד שולט על שאר 15 השרתים.  שרת אחד הוא השרת השולט(Master) כאשר שאר השרתים מתפקדים כנשלטים (Slave) כאשר אחד מהם הוא שרת גיבוי לשולט (Backup Master) למקרה שהשולט נותק.


רשת תקשורת אחידה


שרידות המערכת: כאשר רשת תקשורת הארגון מחוברת בתצורת One Look Networking כל האתרים המרוחקים מחוברים בעצם כרשת אחת גדולה ומתפקדים כמרכזייה אחת גדולה. במצב שבו השרת השולט מנותק, שרת הגיבוי שלו מתפקד כMaster של הרשת כולה. במקרים בהם אין חיבור לשרת השולט, כל שרת מתפקד באופן עצמי לחלוטין.


מרכזיית ns-1000

צורת עבודה זו בחיבור לתשתית המחשוב הארגונית, בנוף לאפשרות חיבור שלוחות מרוחקות, יוצרת רשת תקשורת פרטית ומתקדמת לכל הארגון בלי קשר למיקום הגאוגרפי של סניפי הארגון. על ידי כך נוצר חיסכון והתייעלות גבוהה בדרכי התקשורת בארגון שכן כולם מחוברים לאותה רשת תקשורת, באם מדובר על ארגון קטן או ארגון גדול מפוזר.

מערכת איחוד הודעות (Unified Messaging) -

לשרת מערכת קבלת הודעות מאוחדת לניהול הודעות קול, דוא"ל, פקס, הקלטת הודעות, נתב שיחות ועוד.
מערכת תוכנה התומכת בפרוטוקולי IMAP4 ועל כן מאפשרת סנכרון בין המערכות והצגת מצב הודעה מעודכן בכל המערכת. למעשה בכך המשתמש המשתמש יכול להאזין להודעות קוליות וכן גם לצפות בהודעות פקס על גבי התוכנה.

תקשורת אחודה (Unified communication) -

המשתמש יכול להשתמש ביישום מערכת ייעודי (Communication Assistant) או תוכנת Outlook  במקום. על ידי כך המשתמש יכול לבחור את צורת התקשורת הרצויה (שיחת טלפון, דוא"ל, פקס, הודעה קולית וכו'), לראות סטאטוס זמינות אנשי הקשר, הקלטת שיחות וניהול שיחות ועידה והכל ישירות מהמחשב.

ניידות (Mobility) -

המחשב הנייד, הטלפון הסלולרי והטאבלט ניתנים להתחברות כשלוחה של המערכת ועל ידי כך לתקשר גם כאשר מתנייד ומחוץ לארגון. על ידי חיבור אנטנות DRCT IP המחוברת לרשת המחשוב ניתן ליצור כיסוי אלחוטי רחב ורציף לכל רחבי הארגון וכן באיזורים בארגון להם לא קיימת תשתית.

על המרכזייה עצמה

מרכזיית NS1000 פועלת כשרת תקשורת מבוסס רשת מחשוב (IP) לקווי SIP. השרת מספק יכולות תקשורת לארגונים גדולים וקטנים יחד, באם הם ממוקדים במקום אחד או פזורים באתרים במקומות שונים ונותן אפשרות שימוש לעד כ1000 משתמשים.

השרת פועל כשרת עצמאי המספק את כל שירותי התקשורת הטלפונית. השרת פועל גם כמערכת גדולה של מספר שרתים הפועלים בצורה אחידה למערכת אחת גדולה גם אם היא פזורה למספר רב של אתרים הממוקמים באזורים שונים.

המערכת משלבת תקשורת IP ומותקנת על גבי רשתות המחשוב המקומיות בארגון או רשת בעלת תשתית רחבת פס וכן מקושרת לערכות במחשוב בארגון.

השרת מגיע עם אפשרויות בסיסיות, כאשר ניתן להרחיב ולהוסיף עוד אפשרויות על ידי הוספת כרטיסים ורישיונות לפתיחת אפשרויות בהתאם לדרישות.

נאמנה לתפיסתה ולניסיונה רב השנים בתחום מציגה  Panasonic מערכות מתקדמות העומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר של בקרת איכות אשר פותחו מתוך נקודת מבט שעיקרה שימוש קל ונוח, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות ביותר, איכות ואמינות.

בנוסף לתכונות הטלפוניה המתקדמות מאפשרות המערכות קישור בין סניפים ו/או שלוחות מרוחקות של המשרד על גבי רשת המחשבים או האינטרנט, ממשקי קישור IP לספקי תקשורת ומגוון יצרני ציוד קצה, מגוון יישומי CTI מתקדמים, ממשק לטלפון סלולרי ולמחשב נייד כשלוחה אינטגרטיבית, פתרון Call center, תמיכה במגוון גדול ורחב של סוגי ציוד היקפי ומשלים, אפשרויות תחזוקה ושדרוג תוכנה מרחוק ועוד.

קראו עוד: על מרכזיות IP
קראו עוד: על מרכזיית NS500