נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

מרכזיה לעסקים קטנים

כל עסק אשר מכיל מספר עובדים זקוק למרכזיה טלפונית איכותית, אשר תאפשר ניהול יעיל ותקין של המשרד ושל התקשורת הטלפונית שלו. לא רק עסקים גדולים זקוקים למרכזיה, אלא גם עסקים קטנים אשר מעוניינים בעבודה יעילה ובטוחה. מרכזיה לעסקים קטנים היא לרוב עניין פשוט, בעיקר מכיוון שאין צורך בעשרות שלוחות וברשת מורכבת. אנו מציעים לכם שירות של מכירה והתקנה של מרכזיות לעסקים קטנים, אשר תאפשר לכם לתפעל את העסק שלכם באופן איכותי.

מרכזיה לעסקים קטנים– רק אצלנו!

מרכזיה לעסקים קטנים צריכה להיות מותאמת לצרכים של המשרד או העסק שבו היא ממוקמת. המרכזייה צריכה לכלול מספר שלוחות כמספר העובדים המשתמשים במרכזייה. אנו ממליצים מאד לכל עסק קטן, לרכוש מרכזיות טלפון לעסקים קטנים אשר מבוססת על IP, ולא על קו טלפון רגיל. מרכזיות IP לעסקים קטנים היא, למעשה, מרכזיה אשר מחוברת לרשת האינטרנט, ובתור שכזו, היא מייעלת פי כמה את העבודה בעסק, ומאפשרת חיסכון משמעותי בעלויות השוטפות ובעלות ההתקנה. בהתקנה נחסכת התקנה של קו טלפון ושל כבלים. בשימוש בשוטף תעריף השיחות נמוך, והוא נותר נמוך גם כאשר השיחות נעשות לחוץ לארץ, מכיוון שכאשר המערכת מבוססת על האינטרנט, אין משמעות למרחק.
 

תכונות יעילות של מרכזיה IP לעסקים קטנים

מרכזיה מבוססת IP לעסקים קטנים מאפשרת ניהול נוח במיוחד של התקשורת הטלפונית. ניתן לחברת למרכזיה כזו גם טלפונים סלולאריים, כך שהיא מתאימה גם לעסק שיש בו עובדים שעובדים מהבית, או לעסק שנמצא בתנועה מתמדת. הודעות שמושארות בתא הקולי של המערכת נשלחות מיד כהקלטה לתיבת הדואר האלקטרוני של העובדים, כך שאין צורך לבדוק במיוחד אם התקבלו הודעות, אלא ניתן לעקוב אחריהן בקלות וביעילות. את כל היתרונות הללו ועוד רבים, אנו מציעים לכם בשירות שלנו, של מכירה והתקנה שלמרכזיה לעסקים קטנים. אנו מסייעים לכם לבחור במרכזיה שתתאים בצורה הטובה ביותר לעסק שלכם, ומתקינים לכם אותה בצורה איכותית, לעובדה נוחה ללא תקלות.


צריכים מרכזיות טלפון לעסקים קטנים? פנו אלינו כבר עכשיו ותקבלו ייעוץ מקצועי ושירות איכותי במיוחד!


מוצר נוסף: התקנת מרכזיות
מוצר נוסף: מרכזיות panasonic