נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

שירות לקוחות מוצרי יורוקום

יש דבר אחד שלא משתנה לעולם: כל עסק זקוק לתקשורת יעילה בין עובדי החברה ובין החברה ללקוחות ולעמיתים לעסקים. כדי לקבל את התקשורת הזאת יורוקום מציעה לכם מוצרים מתקדמים שמנצלים כל מה שאפשר לנצל ביעילות, כמו מרכזיות IP המבוססות על אינטרנט ועוד מוצרים שעושים את חייכם בעסק נוחים מאוד. כל המרכזיות האלה קלות לתפעול ובכל מקרה, בשעת הצורך, שירות התמיכה והתיקונים של מעבדת יורוקום עומדים לרשותכם בזמינות מלאה ובמהירות. לא יקרה מצב כזה שבו העסק שלכם מושבת או מתקשה לתפקד ללא מרכזיה תקינה שעובדת למענכם.

אילו מוצרים אנחנו מציעים?

טלפון הוא לא רק טלפון אלא גם שירות שאפשר לבסס על אינטרנט ולהעביר בו הרבה נתונים, ובצורה מאובטחת ומהירה. מרכזיות יורוקום מבוססות על קו האינטרנט שכבר קיים אצלכם ובכך מונע את הצורך בהתקנת קווים נוספים. המערכת עובדת על כתובת האינטרנט שלכם ובכך מאפשרת גם לנהל את השיחות שלכם גם בתיעוד ובמעקב דרך המייל ועוד יישומים שמאפשר רק האינטרנט.

למה שיחות דרך האינטרנט

כשעובדים עם תוכנות תקשורת של יורוקום לטלפונים, העבודה כולה מתייעלת וזולה יותר משום שעלויות של שיחה דרך האינטרנט אפסיות כמעט. מי לא רוצה להוזיל עלויות של עבודה ושירותים? שומעים טוב יותר, מדברים עם כל העולם ומקליטים שיחות בקלות לצורך מעקב ורישום פרטים, שומרים על קשר טוב יותר ומקבלים הכל למייל שלכם בכל מקום. גם הטלפונים הסלולריים שלכם מתחברים למערכת ואתם פשוט לוקחים את המרכזייה אתכם לכל מקום. אין יותר מקרים של החמצת שיחות חשובות מלקוחות ומעמיתים לעסקים.

שירות למוצרי יורוקום ותיקונים

כל מוצר איכותי נמדד בכך שיש לו שירות תיקונים מקורי של מומחים. לא צריך לחפש מעבדה כי יש לכם כתובת מלאה ונגישה תמיד. המרכזיות ושאר מוצרי יורוקום מקבלים שירות מלא על ידי מומחים במוצרי יורוקום. לא צריך להתפשר על טכנאים ואנשים שאינם מכירים את המוצר המקורי. כאשר גם אתם צריכים לתת שירות אמין ללקוחות שלכם אתם יכולים להבין כמה חשובה האחריות והאמינות של המומחים שמטפלים בכם, ומסייעים לכם להיות זמינים בעסק שלכם. זה שירות יורוקום, מחכה לכם תמיד.