נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

התקנת מרכזיות

כל עסק או משרד אשר מכילים מספר עובדים, זקוקים לאפשרויות נוחות של תקשורת טלפונית. מרכזיות הן הדרך היעילה ביותר לנהל את התקשורת הטלפונית של המשרד, כאשר באמצעותה ניתן להפנות את הלקוחות של העסק בקלות למקום אליו הם מעוניינים להגיע, מבלי שיהיה צורך במספר רב של קווי טלפון נפרדים. אנו מציעים לכם שירות של התקנת מרכזיות איכותיות, אשר יאפשרו לכם לנהל את העסק שלכם בקלות ובנוחות.
 

רק אצלנו – התקנת מרכזיות מהירה ומקצועית!

אנו מציעים לכם התקנת מרכזיות איכותית, מהירה ומקצועית, של כל סוגי המרכזיות, על פי הצרכים המדויקים שלכם. אנו מאפשרים לכם בחירה בין מספר סוגים של מרכזיות, כאשר כיום, המומלץ ביותר הוא לבחור במרכזיות מבוססות IP, אשר מאפשרות לכם ניהול יעיל ומהיר של התקשורת הטלפונית, וגם חוסכת לכם עלויות רבות, הן בזמן ההתקנה והן בתפעול השוטף.

התקנת מרכזיות IP

התקנת מרכזיותהתקנת מרכזיות IP קלה ופשוטה, ובמקרים רבים זולה יותר מאשר התקנה של מרכזיות מהסוג הישן, זאת משום שישנו חיסכון בכבלים וביצירת החיבורים. התקנת מרכזיות מבוססות IP מתקינה למעשה את הטלפונים על רשת האינטרנט הקיימת במשרד או בעסק. השימוש באינטרנט כבסיס לטלפון מעניק למשרד יתרונות רבים מאד. התקנת מרכזיות מבוססות IP מאפשרת לכם ליצור מערך טלפוני שאינו מוגבל במרחק, כאשר המשמעות המעשית היא שניתן להוציא ממערכת כזאת שיחות לחוץ לארץ, בתעריפים רגילים של הארץ, מפני שאין משמעות למרחק. תעריפי השיחה זולים מאד גם הם. בנוסף, מרכזיות מבוססות IP מאפשרות תיעוד מלא של השיחות ורישום מדויק. כאשר מתקבלת הודעה קולית, למשל, היא נשלחת באופן אוטומטי אל תיבת המייל של העובד שנמצא בשלוחה בה התקבלה ההודעה, כך שניתן לעקוב בקלות אחרי ההודעות ולנהל אותן.

השירות שלנו

אנו מציעים לכם התקנת מרכזיות מבוססות IP כמו גם מגוון סוגים אחרים של מרכזיות, מהן תוכלו לבחור את המרכזייה המתאימה ביותר לעסק שלכם. כך תוכלו ליהנות משירות יעיל ומקצועי, וממענה מהיר לכל שאלה או בעיה.

מעוניינים בהתקנת מרכזיות לעסק שלכם? פנו אלינו כבר עכשיו ותקבלו שירות מקצועי ומתקדם!