נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

היתרון בשדרוג התשתית של העסק לסיבים אופטיים

למהירות העברת נתונים עשויה להיות השפעה מכרעת- לא אחת קריטית- על הצלחת העסק ועל יכולתו לתת מענה ופתרונות לצרכים משתנים בתדירות גבוהה. לבד מהמהירות יש חשיבות עליונה לאבטחת המידע המועבר. שדרוג העסק לתשתית הבנויה מסיבית אופטיים מאפשרת להבטיח את שני הנאים ההכרחיים האלה לפעילות רציפה ובטוחה.

תשתית של סיבים  אופטיים משדרגת באופן מהותי את התשתית הקווית ואף את האלחוטית התשתית הפיזית המאפשרת העברת מידע וקליטתו מורכבת משלושה חלקים: משדר אופטי, ההופך את המידע לאור; תווך, שתפקידו להעביר את האור ליעד שלו; מקלט, האחראי על קבלת המידע ביעד ולתרגומו.

הטכנולוגיה המאפשרת הצפנת מידע והעברתו באופן הסמוי מן העין מהווה יתרון גדול עבור ארגונים רבים, קל וחומר למי שהחשאיות היא תנאי הכרחי לפעילותם. באמצעות תקשורת זו ניתן להעביר כמות מידע עצומה.

המערכת מאופיינת ביתרונות ובתועלות רבות, אשר החשוב והעיקרי שבהן עבור חלק ניכר מהמשתמשים בה הוא שמירה על חסיון המידע ומניעת אפשרות ציתותים לו והפרעות בהעברתו בתקשורת נתונים בזמן אמת יש לנגישות אל תשתית זו וזמינות השימוש בה השפעה קריטית. לא אחת אנשים פרטיים וגופים נדרשים לקבלת החלטות בשברירי שניות וככל שהמידע הנגיש והזמין להם רב ובעיקר מנוטר באופן המקל על קבלת החלטה מושכלת, כך סביר להניח כי ההחלטה אכן תהיה ההחלטה הנכונה.

יתרונות נוספים הם:

 1. משקל ונפח קל שמאפשר חיסכון ניכר במקום. כאשר מדובר במערכת המייצרת ו/או קולות כמויות גדולות מאוד של מידע, יש למרכיב זה חשיבות גדולה ביותר.
 2. תשתית אופטית המבוססת על פס רחב מאפשרת להעביר כמות גדולה של מידע.
 3. התשתית מאפשרת שידור לטווח ארוך ולהתקינה בכל תוואי שטח, קשה ומאתגר ככל שיהיה.
 4. בהיותה תשתית חסויה ומוגנת מפני השפעות אקלימיות, מדובר בתשתית חסינה מפכי חום וקור קיצוניים, רטיבות ולחות, רוחות, אבק, חלקיקי חומרים שונים ושאר פגעי מזג האוויר.

על מנת למקסם את היתרונות ואת התועלות הגלומות במערכת המבוססת על תקשורת זו חשוב להתייעץ עם מומחים כבר בשלב הייעוץ הראשוני, התכנון, הבדיקה, ההתקנה וההיתוך של הסיבים האופטיים. קיימים אביזרים נוספים שמשדרגים את המערכת ומעצימים את יעילותה. לא בטוח כי העסק שלכם נזקק להם אבל כדי להכירם ולדעת כי בכל עת ניתן לשדרג את המערכת באמצעותם.

 נאמר כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. בהקשר זה, תשתית של סיבים אופטיים הסמויה מן העין מביאה תועלת, ובכך גם, אכן, ברכה. שיפור ושדרוג תשתיות, גם אם הם מחייבים לקפוץ מדרגה או בעצם דור טכנולוגי ולהתקדם מהאלחוטי אל האופטי אינה מותרות; עבור גופים, ארגונים וחברות שונות היא תנאי הכרחי להמשך הפעילות, לשמירה על סודיות ובתוך כך על יתרון יחסי שלהן. במבחן עלות תועלת אין כל ספק כי לטווח ארוך הסבת תשתית לסיבים אופטיים היא מועילה ביותר.